Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вижила лише Вероніка: дівчинка з Вугледара отримала нову родину у Львові
05 Серпня, 13:43

Вижила лише Вероніка: дівчинка з Вугледара отримала нову родину у Львові

Дівчинка з Вугледара, чию сім’ю вбив російський снаряд, отримала нову родину у Львові. Вона приєднається до одного з львівських дитячих будинків сімейного типу, повідомили у Львівській міській раді.

Вероніка прибула до Львова з Донеччини після того, як танковий снаряд потрапив в укриття, де ховалась сім’я дівчинки. Залишилась живою лише вона, родичі закрили її собою. Родина ховалася у підвалі багатоповерхівки міста Вугледар. Внаслідок атаки дитина отримала ушкодження мозку й хребта, а також втратила частину спогадів. Зараз Вероніка успішно проходить лікування та реабілітацію.

Та попри все, що випало на її долю, дівчинка не впала духом. Тепер вона буде частиною великої та люблячої сім’ї львівського дитячого будинку сімейного типу сестри Юлі.

«Батьківська любов та підтримка – це одні з найважливіших речей, які необхідні кожній дитині, аби вставати на ноги та рости впевненим у собі та не боятися дивитися у майбутнє. Тож ми продовжуємо активну роботу з пошуку прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів та осіб, які готові взяти на тимчасове перебування дітей, які залишилися без батьківського піклування внаслідок воєнних дій», – зазначили в управлінні «Служба у справах дітей».

Загалом у Львівській міській територіальній громаді функціонують 11 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 77 дітей, та 13 прийомних сімей, в яких виховується 22 дитини.

  • 0
  • 167
Схожі новини