Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вже місяць до України прибуває більше людей, ніж виїжджає, – прикордонники
12 Червня, 19:55

Вже місяць до України прибуває більше людей, ніж виїжджає, – прикордонники

В Україні вже місяць фіксують, що до країни прибуває більше людей, ніж виїжджає. 11 червня з-за кордону прибула майже 41 тисяча людей, понад 36 тисяч із них — українці.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Там зазначають, що за добу 11 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 81 тисяча осіб та майже 20 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби виїхали 40 тисяч осіб (понад 24 тисячі з них рушили до Польщі, а решта — до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови). Водночас прибули майже 41 тисяча людей, з них понад 36 тисяч українців.

Також прикордонники оформили 128 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За даними ООН, станом на 9 червня з України виїхали понад 7,3 мільйона людей. Більшість із них поїхали до Польщі — 3,8 мільйона громадян. Також ООН наводить дані, що понад 1,1 млн українців виїхали в росію. Зазначимо, що українська влада фіксує депортацію громадян до рф із захоплених територій.

В ООН зазначають, що 2,3 мільйона українців, які в’їхали в Україну з початку повномасштабної війни, не обов’язково остаточно повертаються. У повідомленні наголошують, що ситуація в країні залишається нестабільною та непередбачуваною.

Схожі новини