Вже ніхто нікуди не їде. Україна відмовилася від «Євробачення» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вже ніхто нікуди не їде. Україна відмовилася від «Євробачення»
27 Лютого, 20:18

Вже ніхто нікуди не їде. Україна відмовилася від «Євробачення»

Замість того, щоб відсилати артистів на «Євробаченні» Національна суспільна телерадіокомпанія України пропонує провести суспільний діалог у форматі ток-шоу, форумів та обговорень, щоб зрозуміти позицію українців щодо скандалів, які вибухнули довкола відбору співаків.

 

«У ситуації, що склалася, дотримуючись закону про Суспільне мовлення, а також в умовах надмірної політизації перебігу національного відбору Суспільний мовник вирішив відмовитися від участі в Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019», — йдеться у повідомленні

 

Переможниця відбору на цьогорічне «Євробачення» MARUV відмовилася підписувати контракт, в якому, зокрема йшлося про її зобов’язання не гастролювати в Росії.

 

«Ми невимовно щасливі, що ви допомогли зайняти нам друге місце Національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ви! Для вас ми експериментуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Можливо, коли-небудь ми знову випробуємо свої сили на Нацвідборі», – так відмовився від поїздки на «Євробачення» гурт Freeedom Jazz, який посів друге місце у відборі.

 

 

«Нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша першочергова мета — об’єднувати музикою, а не сіяти ворожнечу», — це слова відмови гурту KAZKA.

 

 

Від альтернативи обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору Суспільний мовник відмовився, бо «з повагою ставиться до вибору глядачів у Національному відборі».

Організатори наголосили, що цьогоріч Національний відбір виявив та привернув увагу нашого суспільства до системної проблеми музичної індустрії в Україні: тісних зв’язків українських артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора.

 

 

Фото: з відкритих інтернет джерел

Відео