Вже цього тижня Червоноград можуть перейменувати на Шептицький | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вже цього тижня Червоноград можуть перейменувати на Шептицький
23 Квітня, 11:26
logo-black

Вже цього тижня Червоноград можуть перейменувати на Шептицький

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування вніс постанову про перейменування низки населених пунктів в рамках деколонізації, в тому числі й на Львівщині.

Зокрема, в документі йдеться про перейменування Червонограда на Шептицький та зміну назви ще дев’яти населених пунктів області.

Як повідомив член комітету, нардеп Роман Лозинський, голосування за цю постанову може відбутися вже цього тижня.

«Цей тиждень дуже важливий. Ми очікуємо на історичне голосування Парламенту за постанову про 336 перейменувань у рамках #Деколонізація. Ватутіне, Южне, Новомосковськ, Первомайський, Павлоград та інші… І це наш з вами шанс та обовʼязок очистити карту країни від російської символіки!», – написав він.

Нагадаємо, активна частина жителів Червонограда не підтримує зміну назву міста. Їх інтереси відстоює нардеп Юрій Камельчук і раніше в ефірі проєкту «Погляд з Хмарочоса» він заявив, що реєструватиме блокуючу постанову у випадку ухвалення парламентом рішення про нову назву Червонограда.

Більше про те, чому червоноградці виступають проти зміни назви міста і чи можна залишити стару назву дивіться в ефірі «Погляду з Хмарочоса» за 29 березня 2024 року.

 

User Image
Юлія Аронова
Відео