Вже вісім «червоних» зон та 11 «помаранчевих»: де опинилась Львівщина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вже вісім «червоних» зон та 11 «помаранчевих»: де опинилась Львівщина
22 Березня, 11:42

Вже вісім «червоних» зон та 11 «помаранчевих»: де опинилась Львівщина

Міністерство охорони здоров’я оновило карту розподілу на карантинні зони. Згідно нового розподілу у «червоній» зоні перебувають Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Одеська, Сумська та Чернівецька області, повідомляє МОЗ.

У «помаранчеву» зону увійшли 11 регіонів: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

Згідно даних МОЗу показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 14 регіонах, зокрема в Києві, Вінницькій, Дніпропетровській Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київська, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Найвищий показник госпіталізацій в Вінницькій області – 132,1 на 100 тис. населення, у Івано-Франківській області – 104,4, у Житомирській області – 115,3.

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 21 березня у Києві – 74,3%, Житормирській області – 69% (при визначеному показнику 65%).

Нагадаємо, за останню добу в Україні підтвердили 7893 випадки інфікувань на коронавірус. Серед регіонів найбільше на Львівщині – 937.

Відео