Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Раптово заболіло горло: чоловіку зі Старосамбірщини збирають кошти на лікування
21 Жовтня, 20:00
logo-black

Раптово заболіло горло: чоловіку зі Старосамбірщини збирають кошти на лікування

63-річний Михайло Амброс з села Тур’є, що на Старосамбірщині, другий місяць лікується від коронавірусу.  Зараз перебуває у реанімаційному відділенні в Центрі Легеневого здоров’я м. Львова у тяжкому стані. 70 відсотків легень уражені. Щоденно родина в середньому витрачає по 4 тисячі гривень. Коштів на лікування не вистачає, тому просять підтримки у небайдужих людей.

«Дочка написала пост у Фейсбуці про збір коштів для тата. А хтось у коментарях поради дає, що то держава має ковідних лікувати. То вона вже переживає чи добре зробила. Може коли недорогі препарати, то дають. А у нас важкий  випадок і не треба думати, що кажуть люди, а рятувати життя. Родина витратила усі заощадження. Рахували по чеках, то вже 160 тисяч гривень пішло, хто де які заощадження мав – віддавали», – розповідає LMN отець Антон Маличкович. Він є настоятелем церкви у сусідньому селі Топільниця  та зятем хворого.

Занедужав Михайло Амброс ще наприкінці серпня. Раптово заболіло горло, трохи піднімалася температура. Виконував призначення сімейного лікаря. Однак стан його погіршувався. Від 9 вересня лежав у інфекційній лікарні в Самборі. 14 жовтня госпіталізували до Львова.

«То був дужий чоловік. Ніколи не хворів серйозно. Копали з дружиною картоплю, не контактували дуже з людьми,  де взяв того коронавірусу – невідомо. Але хвороба страшна – треба рятувати. Щоразу лікарі тільки листок з назвами препаратів виносять. А де середньостатистичній родині набрати стільки грошей? Обоє пенсіонери. А діти, що мали, віддали», – каже отець Антон.

Реквізити для допомоги – картка Приватбанку:

4149 4991 3618 3108 Влах Марія Михайлівна (дочка)

Схожі новини