Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перемишлянський і Пустомитівський райони з 21 вересня у “червоній зоні”
18 Вересня, 18:47

Перемишлянський і Пустомитівський райони з 21 вересня у “червоній зоні”

Державна та регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо поділу України на нові зони карантину. Нове карантинне зонування набуде чиності 21 вересня. Відповідне рішення комісія прийняла 17 вересня.
У «червону зону» тепер потрапили Перемишлянський і Пустомитівський райони Львівської області;

Нагадаємо, у “червоній зоні” заборонено роботу громадського транспорту; відвідувати заклади освіти; роботу ТРЦ, кафе і ресторанів.

«Помаранчевий» рівень: у містах Львів, Дрогобич та у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах;

«Жовтий» рівень встановили: у містах Борислав, Моршин, Самбір, Стрий  та у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Яворівському районах Львівської області.

 

«Всі інші райони потрапили у зелену зону. Перейти з однієї зони в іншу адміністративно-територіальна одиниця може, якщо 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників», – пояснив сьогодні під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарас Грень.

Схожі новини