Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Я б не хотів, щоб у нас було Придністров’я чи Абхазія”: Зеленський на пресмарафоні
10 Жовтня, 21:45

“Я б не хотів, щоб у нас було Придністров’я чи Абхазія”: Зеленський на пресмарафоні

Сьогодні, 10 жовтня, у закладі Kyiv Food Market вже 11 годин відбувається зустріч Володимира Зеленського з журналістами. Представники ЗМІ поділилися на групи з десятьох людей. Почергово кожна сідає за  стіл з Президентом, щоб поставити своє запитання. На кожну групу журналістів організатори виділили 30 хвилин. Як передає “Українська правда” спершу зустріч планували провести в МакДональдзі на Хрещатику, однак представники американських ЗМІ були проти.

Президент перебуває на другому поверсі. У ресторані доволі шумно, адже на першому поверсі сидять люди, які зайшли поїсти. Зустріч затягнулася вже на 11 годин. На відповідь кожному журналісту у Зеленського є 3 хвилини, однак він не завжди вкладається в час. Через те, що журналісти заходять групами, вони не чують попередніх запитань. Тому вони часто повторюються.

Зеленський сказав, що не готовий опубліковувати свої розмови з Путіним.

37d3513-12ze-foodkor

“Розмову з Трампом я теж не публікував. Я – верховний головнокомандувач, а не телеведучий будь-якого каналу. Я не граюся в ігри, які пов’язані з життям людей. Не буду нічого опубліковувати, бо знаю, що це зашкодить повернення людей і припинення війни”, – говорить глава держави.

c7570eb-7ze-foodkor

Щодо звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана Зеленський сказав, що зробить це, коли журналісти доведуть, що той порушив закон.

Коментуючи формулу “Штайнмайєра” глава держави сказав, що не хоче, аби конфлікт на Донбасі був заморожений.

“Я б не хотів, щоб у нас було Придністров’я чи Абхазія. Я не можу вам на 100% гарантувати, що це не станеться, тому що зараз так і є. Зараз там Придністров’я, – каже Зеленський. – Не всі люди розуміють суть формули “Штайнмайєра”. Тепер  їх “підігрівають”, і ми знаємо, хто “підігріває”. Я думаю,що російська сторона втомлена від цього процесу. Україна ніколи не здасть свою територію і незалежність”.

b259e54-3ze-foodkor

У Президента запитали про його ставлення до ситуації, яка виникла з Анною Мендель.

“Ще раз так буде і ми розійдемось, але зараз я її захищаю. Ми ж всі люди, ми помиляємось. Я жива людина, яка може робити помилки і вона така ж сама. Тому дівчину, в цьому випадку, буду захищати, – каже Зеленський. – Та й Андрушко не мав права мікрофоном бити мене по обличчю. Він часто віведе себе не етично”.

2b8bee1-21ze-foodkor

“З приводу Майдану – я цього не боюся. У будь-який момент, якщо суспільство не захоче, щоб я не був президентом, кровопролиття не буде”, – запевняє Зеленський.

Фото: Українська правда

Схожі новини