“Я готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир”, – Президент Володимир Зеленський | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Я готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир”, – Президент Володимир Зеленський
20 Травня, 10:45
logo-black

“Я готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир”, – Президент Володимир Зеленський

Зараз у Верховній Раді новообраний Президент України виголошує свою промову.

“Наше найперше завдання – припинення вогню на Донбасі, – сказав Володимир Зеленський. –  Мене часто питали: “На що ви готові заради припинення вогню?” Дивне питання. На що ви, українці,  готові задля життя близьких людей? Щоб не гинули наші захисники, я готовий на все. Я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир.”

 

 

Зеленський заявив, що задля того, щоб наші герої більше не гинули, він готовий на все.

 

“Втрачати свою популярність, свій рейтинг.  Я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир. Не втрачаючи наші території – ніколи! Не ми почали війну, але нам її закінчувати. Ми готові  до діалогу, – сказав Президент, а наступну фразу виголосив російською. – Уверен, что для начала этого диалога станет возвращение всех воєнных пленных”

Наступних кроком – повернути наші території. Крим, Донбас – наша земля. Ми стратили не тільки території, а найголовніше – населення. Ми должны возвращать их сознание, – звернувся до російськомовних жителів окупованих територі. – Власть не зделала ничего, щоб ее возвратить”.

 

“Вони розуміють українську мову”, – вигукнув Ляшко із залу.

 

“Ви продовжуєте ділити українців, пане Ляшко, – відповів  Зеленський. – Українці – не в паспорті, українець – це тут”, – показав рукою на серце.

Відео