«Я не вважаю, що Крим забрали»: Олег Винник підтримав флешмоб росіян | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Я не вважаю, що Крим забрали»: Олег Винник підтримав флешмоб росіян
28 Вересня, 20:13

«Я не вважаю, що Крим забрали»: Олег Винник підтримав флешмоб росіян

Український співак Олег Винник, який недавно взяв участь в антиукраїнській акції російських пропагандистів #ВсемМир, не зміг відповісти на питання про приналежність Криму. Про це йдеться на телеканалі СТБ.

«Коли ти кричиш: «Наш Крим!»… А він не наш, на сьогоднішній день. Ми маємо те, що маємо, це факт. І ми будемо всі кричати, що наш? Чому ж, ми нічого не вирішуємо», – заявив Винник.

«І якщо бути конкретно відвертим, за Крим не помер жоден солдат, не загинув. Що дорого: Крим або Донбас? Або Україна? Чому ми ділимо, чому ми ставимо акценти на якісь речі. Я не вважаю, що Крим забрали і він дорожче іншого: за життя, долі наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, яка називається АТО. І кінця цього поки що немає», – підсумував співак.

Олег Винник також дав коментар щодо своєї появи в російському проекті “Всім мир”. За словами співака, він брав участь виключно у флешмобі до Міжнародного дня миру.

«Що стосується використання мого відео в кліпі, то я про це взагалі не знаю. Це не моя справа, я про це ні з ким не домовлявся. Моє ім’я, моя особистість використана без мого відома», – заявив співак.

Нагадаємо, Олег Винник, який знявся у проекті #ВсемМир з російськими зірками, що підтримали політику Кремля щодо України і анексію Криму, потрапив до бази центру “Миротворець”.

Відео