Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Я подумала, що це навчальна тривога”, – у Львові «замінували» ЛНУ імені Івана Франка та ще чотири об’єкти
21 Травня, 12:22
logo-black

“Я подумала, що це навчальна тривога”, – у Львові «замінували» ЛНУ імені Івана Франка та ще чотири об’єкти

Софія Мінджоса

Сьогодні у Львові близько 11 години ранку надійшло анонімне повідомлення про замінування Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, ТРЦ «Форум» та торгового центру на вулиці Княгині Ольги.

«Ми сиділи на парі у віддаленій аудиторії в підвальній частині університету, – каже LMN студентка ЛНУ імені Івана Франка Марія Литвин. – Раптом зайшов заступник декана представився і сказав, щоб ми виходили. Причини я вже не почула, бо було дуже шумно. Спершу подумала, що це навчальна тривога, тому не було страшно. Зрозуміла, що сталося вже коли вийшла на вулицю. Там було дуже багато людей і хтось говорив в рупор. Сказали, що у нас пар сьогодні більше не буде. Ми з одногрупниками дуже зраділи, що про нас не забули, бо аудиторія була далеко від інших».

У поліції кажуть, що наразі на об’єктах працюють експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та фахівці інших служб. Правоохоронці обстежують будівлі та прилеглі території.

Фото: studway

Схожі новини