Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Я тут, щоб відстоювати проблеми Жовківщини та Яворівщини», – Павло Бакунець
15 Вересня, 16:38
logo-black

«Я тут, щоб відстоювати проблеми Жовківщини та Яворівщини», – Павло Бакунець

12 вересня під час брифінгу народних депутатів України Павло Бакунець розкритикував прийнятий Верховною Радою законопроєкт №1059 «Про стимулювання інвестиційної політики в Україні».

«У проєкті закону є пропозиція скасувати обов’язкову сплату пайової участі в розвиток інфраструктури населених пунктів. Не можна підтримувати таку норму, адже це чергова палиця в колеса велосипеду місцевого самоврядування, який тільки починає набирати обертів і розвиватися, – вважає нардеп. – Сплата пайової участі завжди зараховувалася до бюджетів розвитку наших місцевих громад. Як екс-мер запевняю, що кошти завжди були спрямовані на інфраструктуру населеного пункту. В законопроєкті немає визначених джерел компенсації цих коштів, а це призведе до зменшення якісних доріг, тротуарів чи трубопроводів».

12 вересня Верховна Рада прийняла закон щодо відтермінування штрафів за порушення порядку ввезення транспорту на митну територію України, який діятиме до 31 грудня цього року.

«Розуміючи нагальність проблеми, звичайно, ми цей законопроєкт підтримали. Кожен з вас, хто ще не встиг розмитнити свій автомобіль, має більше як три місяці, щоб це зробити, – сказав депутат. – Я тут, щоб відстоювати проблеми Жовківщини та Яворівщини».

Нагадаємо, Павло Бакунець раніше обіймав посаду міського голови Яворова. На вибори до Верховної Ради йшов від “Самопомочі”. Переміг у 122-му окрузі, який охоплює Яворівський та Жовківський райони. Позафракційний. Є членом Асоціації міст України.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини