Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Я знаю, хто і кому пропонував записувати такі відео»: Володимир Гаврон про брудні технології політичних конкурентів
02 Липня, 16:27
logo-black

«Я знаю, хто і кому пропонував записувати такі відео»: Володимир Гаврон про брудні технології політичних конкурентів

 

Антоніна Скляренко

 

Днями в інтернеті почали ширитись ролики, які дискредитують кандидата в народні депутати від «Голосу» Володимира Гаврона. Їх записують кілька активістів з Жидачева. Звертаються до лідера партії Святослава Вакарчука з вимогою зняти Гаврона із реєстрації.

Володимир Гаврон – відомий на Жидачівщині волонтер, громадський активіст. Балотується в парламент на «рідному» 126-му окрузі.

Його звинувачують у тому, що 2014-го начебто підробляв бронежилети і не оприлюднював звіти за зібрані кошти. Проте конкретного фактажу, який би це підтвердив, не надають. Володимир Гаврон прокоментував ситуацію на своїй публічній сторінці у Фейсбуці. Називає ролики замовними та закликає політичних опонентів припинити використовувати брудні технології.

“Чим ближче до виборів, тим більше з’являється відверто брехливої інформації. Я знав, що мої опоненти будуть бити по найболючішому – по волонтерству і допомозі армії, – написав Гаврон. – Але Бог їм суддя. Усі звіти про нашу діяльність були оприлюднені на сторінці Народного Легіону. Також ми розміщували фотографії та фінансові звіти на спеціальних дошках в місті. Я знаю, як народжувалися ці чорні технології. Я знаю, хто і до кого приходив, хто і кому пропонував записувати такі відео. Мені щиро шкода усіх цих людей. Ну невже ви настільки хочете пробитися до влади? Для чого втоптуєте в болото чесних і самовідданих людей?»

Гаврон наголосив на обставинах, за яких зароджувався волонтерський рух.

“Це зараз, з висоти 2019 року, виглядає «а що там? та які там потреби? краще б купити «таке-то». А тоді, на самому початку війни та під час трагічних подій на Майдані, ми закривали те, що горіло, так, як вміли і могли. Але тоді, коли ще ніхто цього не робив. На Майдан професійні бронежилети не возили – їх просто не було на той час, а робились саморобні речі, головною метою яких був захист від гумових кийків та гумових куль. Виготовляли ми їх у Жидачеві і вони були на Майдані вже 19-21 лютого, в подальшому використовувались і на майданах Донецька та Луганська. Це вже історія.”

У коментарях зголосилось багато жидачівських волонтерів та активістів, які наголошують на доброчесності Володимира Гаврона, розповідають про особисту співпрацю та навіть подають посилання на звітність щодо волонтерської діяльності.

Схожі новини