Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Я зробив би Україну пріоритетом»: один з ключових претендентів на посаду президента США
14 Серпня, 21:18

«Я зробив би Україну пріоритетом»: один з ключових претендентів на посаду президента США

Один із претендентів на посаду президента США від Демократичної партії Джозеф Байден готовий зробити Україну пріоритетом міжнародної політики.

Про це він заявив на опитуванні Рада з міжнародних відносин США (CFR).

«Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфер, я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена.

 

В економічній сфері я працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії, особливо якщо “Північний потік 2” буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу.

 

Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалась лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів.

 

Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд з Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль стосовно Москви і це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні. Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок», – пояснив Байден.

 

Фото: ZIK

Схожі новини