Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Як без тебе я»: львівський співак Андрій Заліско порадував новою піснею
28 Березня, 18:59

«Як без тебе я»: львівський співак Андрій Заліско порадував новою піснею

Після великого сольного концерту у рідному Львові співак Андрій Заліско продовжує тішити прихильників новими піснями. На цю весну артист запланував дві прем’єри, одну з яких – пісню «Як без тебе я» – вже можна слухати. Окрім аудіо прем’єри, вже монтується і відео до пісні. На кінець квітня  можна буде побачити новий романтичний кліп.

Відео зняв Олександр Кулик, режисер, який вже не вперше успішно співпрацює з Андрієм. Роботи «Ніколи не пізно» і «Я не зраджу тобі ніколи» до сих пір набирає темпів і мільйонних переглядів у мережах.

«…Як без тебе я», як завжди, в моєму стилі – ритмічна, настроєва і зі змістом! Ми можемо змінювати країну чи місце проживання, ми можемо розлучатись з коханими, але почуття, яке було, навіть, якщо воно не тривале, – залишається в нашій пам’яті надовго. І.., можливо, не варто його втрачати? Саме про це я і співаю, все, як завжди! Ми свідомо презентуємо її в період карантину, щоб хоча б трошки підняти  настрій людям. І можливо, зараз багатьом не до музики, відтягувати прем’єру не маю наміру, пісня готова, і її мають почути. Бережіть себе, рідних, коханих і будьте здорові! Приємного прослуховування..!» – підкреслив Заліско.

  • 0
  • 277
Схожі новини