Як Львів святкуватиме своє 763-ліття. Повна програма | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Як Львів святкуватиме своє 763-ліття. Повна програма
30 Квітня, 16:53

Як Львів святкуватиме своє 763-ліття. Повна програма

3-5 травня Львів заново приміряє на себе ретро-стиль, щоб створити незабутню атмосферу та насичену програму заходів святкування 763-річниці міста.

Цьогорічний День міста стане музичним Днем міста, адже впродовж трьох днів на площах Львова виступатимуть музичні гурти, колективи, хори та оркестри. Серед них гурт Wszystko, вокальна формація «Піккардійська терція», інструментальний гурт Rockoko, академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Lviv Jazz Orchestra, переможниця конкурсу «Голос країни 2019» Оксана Муха та багато інших.

Тематичні сніданки, колоритні вечірки, вечори німого кіно, музика Веселовського, концерти на площі Ринок, Retro Lviv Festival у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, загальноміська хода, цікаві дискусії, пізнавальні лекції, 3D мапінг на Сихові та ціла низка подій у Палаці Гната Хоткевича. Цікаві заходи відбуватимуться у Центрі Довженка на Сихові, культурно-мистецькому центрі «Супутник» на Левандівці, у Lviv film centr, що на вул. В. Великого, 14а. На Сихові також буде проходити IV фестиваль духових оркестрів «Королівський лев».

Традиційна міська хода з театралізованою передачею ключів від Львова пройде центром міста 4 травня об 11.00 год.

 

Відео