Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як львівські благодійники готують до школи дітей з малозабезпечених сімей
22 Серпня, 17:09

Як львівські благодійники готують до школи дітей з малозабезпечених сімей

Благодійний фонд «Анни-Марії» вже втретє влаштовує акцію «Школярик». Її мета – купити дітям з малозабезпечених сімей все необхідне учнівське приладдя. Благодійники хочуть допомогти якомога більшій кількості дітей підготуватися до свята першого вересня, пише захід.нет.

У сім’ї Синишин — дев’ятеро дітей. П’ятеро з них — шкільного віку і готуються до початку навчального року. На уроки діти чекають із нетерпінням, адже там реалізовують свої таланти.

«Я люблю малювати машини різні: вантажівки, автобуси, весь транспорт. Дещо олівцями, дещо фломастерами, дещо фарбами», — каже школяр Дмитро.

«Потрібні там на трудове ножиці, бо найбільше я використовував паперу кольорового. І клей найбільше, бо його треба багато використовувати», — додає школяр Павло.

Та знадобиться й інше приладдя. Тому зібрати усіх до школи — непросте завдання для батьків. Адже навіть найнеобхідніше вартує чимало.

«Якщо брати на одну дитину, то потрібно 20 зошитів, ручки. Для трудового навчання — пластилін, канцтовари, картон. Я навіть незнаю яку суму це потягне. Але загалом це великі кошти. А якщо нам помножити на 5, скільки ж дітей, то сума дуже велика», — каже багатодітна мати Ольга Синишин.

Долучитись до допомоги може кожен. Можна приносити і вживані речі.

«Ми запрошуємо долучатися усіх у нашу групу Благодійний фонд «Анни-Марії» у Facebook. Там виставлені листи дітей, які потреби в них є. Так конкретна людина може допомогти дитині, зібрати саме те, що їй необхідне. Також можна приносити і на загал пачки зошитів, ручок та інше шкільне приладдя. Ми вже потім будемо розподіляти», — пояснює співзасновниця Благодійного фонду «Анни-Марії» Христина Гупало.

За два попередні роки благодійники допомогли понад 150 школярам. Цьогоріч хочуть збільшити кількість дітей. Тому просять допомоги у небайдужих.

«Тут у нас батьки починають зносити такі портфелики до школи. Це речі, які були вживані. Але вони у доволі таки гарному стані. Один батько приніс рюкзачок, який дівчинка носила три роки, але дитина була акуратна. Тут навіть є папочка для трудового навчання, також пенал, фломастери. Дитина покористувалася і віддає іншим діткам», — показує приладдя волонтерка пані Марія.

Окрім зошитів, ручок та підручників можна приносити і одяг та інші необхідні речі.

«Нам фонд «Анни-Марії» дуже допомагає і взуттям спортивним, і одягом. Якщо щось мають, то стараються нам допомогти. Вони мають наші розміри, списки, ми їм лишаєм. І вони по мірі можливостей нам допомагають», — додає багатодітний батько Андрій Синишин.

Речі та шкільне приладдя можна приносити у підвал нового ЦУМу, що на вул. Княгині Ольги, 106. Або зателефонувати за номером Благодійного фонду «Анни-Марії» — 097 78 85 577.

 

Фото: val.ua

Схожі новини