Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як подолати наслідки негоди: Денис Шмигаль дав термінове доручення
23 Червня, 17:52

Як подолати наслідки негоди: Денис Шмигаль дав термінове доручення

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив розробити комплекс невідкладних заходів для ліквідації наслідків негоди в західних областях України, передає Урядовий портал. Це питання планують розглянути 25 червня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До цього часу Міністр екології та природних ресурсів Роман Абрамовський, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та голови ОДА потерпілих регіонів мають підготувати пропозиції, як подолати наслідки негоди.

«Комісія розгляне питання про надання допомоги постраждалим районам. Також, очікується підняття рівня води на Дністрі. Ми маємо заздалегідь підготуватись до можливих наслідків», – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, що інтенсивні опади призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях.

На Львівщині найбільш складна ситуація у Стрийському районі. Цієї ночі у селі Зарічне розлилась річка Турянка. Підтопило близько 100 житлових будинків, 105 господарсько-нежитлових споруд, недіючу школа, ветеринарний пункт, два продуктові магазини, клуб-бібліотеку.

Також сьогодні, 23 червня, кілька сіл Старосамбірщини опинились під водою через сильні опади. Зокрема, як повідомили LMN місцеві мешканці, йдеться про села Мігово, Кропивник, Велике та частину Княжполя.

Фото: УП

Схожі новини