Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як у Львові проходили всеукраїнські змагання “Ігри Героїв”
30 Червня, 20:42

Як у Львові проходили всеукраїнські змагання “Ігри Героїв”

Сьогодні, 30 червня, у Львові на проспекті Свободи перед пам’ятником Тарасові Шевченку провели змагання з функціонального багатоборства «Ігри героїв». Свої вміння демонстрували люди з інвалідністю, ветерани, військовослужбовці, а також охочі, передає zaxid.net.

На змагання й зустріч з побратимами до Львова приїхали 20 ветеранів АТО/ООС з різних міст України.  Змагання відбулися у Львові уже втретє.

Цього разу змагаються 10 учасників з інвалідністю – це представники різних армійських підрозділів.

«Сім із них – це атлети на протезах, троє із них – атлети на візках. Там і Харків, і Дніпро, і само собою Львів. Для них – це вже традиція вони вже почали цим жити», – розповів керівник проекту у Львові Павло Слободян.

Ветеран Максим Мигун приїхав до Львова із 169 навчального центру «Десна». У чоловіка протез кінцівки. Під час бойового завдання підірвався на міні у Мар’їнці. І хоч було це якихось п’ять місяців тому щоденна робота над собою у спорт залі дала свої результати.

«Я тільки як 2 місяці став на протез. Минулого місяця у Харкові були змагання, виступав. Було дуже тяжко, а зараз трошки краще набрався фізичної загартованості», – розповів ветеран Максим Мигун.

img_5459-630x420
img_5430-630x420

Швидко перекидає 10-ти кг диск з боку у бік Роман Гуменюк із Львівщини. Так само спішно пересувається і у візку. У ньому чоловік вже чверть століття – йому ще у дитинстві невдало зробили операцію. Роман учасник «Ігор героїв» вже в восьме – відколи у змаганнях дозволили брати участь цивільним. І цього разу – він переможець.

«Це весело зайва можливість перевірити свої можливості чого ти вартий ну і спортивний інтерес, позмагатися з товаришами, зарубатися. Це весело», – прокоментував Роман.

Першість серед протезованих атлетів у Миколи Качуровського з Миколаєва. Цього року «Ігри героїв» очолив Роман Линдов — молодий чоловік, який втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла під час Революції Гідності. Тепер він став найсильнішим адаптивним кросфіт-атлетом України та Європи.

Фото: Дивись.info

Схожі новини