«Янукович зник, але його люди залишилися», – Володимир Гаврон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Янукович зник, але його люди залишилися», – Володимир Гаврон
17 Квітня, 16:55
logo-black

«Янукович зник, але його люди залишилися», – Володимир Гаврон

Тетяна Руда

Сьогодні громадські активісти, політики зібралися в районній бібліотеці Жидачева, аби обмінятися думками щодо виборів президента. Зустріч ініціював Володимир Гаврон, голова Жидачівського районного осередку Української Галицької партії. Запросив представників ВО “Свобода”, Радикальної партії Ляшка, «Батьківщини», «Самопомочі», БПП «Солідарність», УГП. Представники перших трьох осередків не прийшли.

«Ви подивіться, яка зараз тиша. Всі партії зупинилися і очікують. Вони не за Порошенка. Вони за нікого. Що це за позиція така? Де зараз патріоти своєї країни? Де ті, які рвуть на собі сорочку і вважають себе найбільшими українцями? Затаїлися. Це лякає», – каже Володимир Гаврон.

Наголошує, що Володимир Зеленський є віртуальною фігурою.

«Ми не знаємо, хто є в команді Зеленського на місцях – у Львові, Жидачеві чи в будь-якому іншому місті. Цей чоловік мені все далі видається віртуальною фігурою. А за віртуальністю ховається уся колишня влада, яка була за Януковича. Ті ж самі люди випливають в новинах, то в документах, то в іншій комунікації – і це страхає. Це – Азаров, Лєна Бондарєнко, Олена Лукаш, Олег Царьов та інші. Всі вже забули про Януковича: він зник, але його люди залишилися. Люди, які не визнають України, які її хаять у різних передачах. А це страх, що будуть зупинені євроінтеграційні процеси. На міжнародній арені ми можемо впасти. Навіть більше – лякає, що ми втратимо свою державність».

Гаврон каже, українці хочуть швидких змін, а це неможливо.

«Зміни не бувають, як дощ: випав весною – і все розцвіло, – додає. – За ці 5 років відбулася децентралізація і створення ОТГ, реорганізація поліції, безвізовий режим, якого так довго чекали. Люди живуть і працюють. Процеси запущені. Нагадаю, що Порошенко прийшов в час, коли Янукович вивіз майже всі грошові запаси країни. Ми піднялися – і пройшли глобальні зміни. Погано, коли після хороших змін настає різке погіршення, деградація, бо люди розчаруються вщент – і тоді бери ту Україну голими руками. Українцям треба припинити вірити в Месію, який помахом руки все змінить».

Програму Володимира Зеленського політик вважає неоднозначною.

«Вона написана так, що її можна розтлумачити по-різному. Кожен у ній побачить щось своє. У цьому небезпека. Нас можуть вести в такому векторі, який буде незрозумілий всім. Заведуть не туди», – каже Гаврон. Присутні висловили підтримку діючому Президенту України і його курсу. «Перед нами, українцями, сьогодні знову дуже важливе рішення: на Захід, до свого європейського дому, або реванш проросійських сил, старої системи і поворот на схід. Не час ховати голову в пісок. Нам треба зібратися і чесно заявити свою позицію!» – наголошує Володимир Гаврон.

ФОТО: Ольга Гучко

Відео