Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ярослав Марциняк з Городка оберігатиме Тростянецьку громаду
15 Травня, 13:58
logo-black

Ярослав Марциняк з Городка оберігатиме Тростянецьку громаду

Вікторія Флагман

У Тростянецькій ОТГ 7 травня запрацював проект “Поліцейський офіцер громади”. Тут вперше на Львівщині підписали Меморандум про співпрацю з  обласним управлінням Національної поліції.

За безпеку жителів громади тепер відповідатиме 23-річний Ярослав Марциняк. Він перебрався сюди з Городка, нещодавно закінчив Одеську юридичну академію.

 

«Наразі маю робоче місце у приміщенні колишньої Бродківської сільської ради. Але вже найближчим часом переберуся у Липівку. Думаю, скоро отримаю там і житло, бо зараз живу у гуртожитку у Миколаєві, а це не надто зручно, – розповідає Ярослав LMN. – Транспорту мені ще не надали. З нетерпінням чекаю, бо інколи бувають і нічні виклики. В основному більшість заяв надходить про домашнє насильство. Хоча вже маю справу і про крадіжку у Липівці та побиття сусідів у Демні. Планую тут залишитися на рік. Хоча, якщо все буде добре і я вмовлю свою кохану переїхати у Липівку зі мною, то, може, залишуся тут і на довше».

 

Зараз у приміщенні сільської амбулаторії у Липівці облаштовують для поліцейського офіцера робоче місце. Роблять ремонт у кабінеті, вже закупили оргтехніку.

 

«У Липівці стається більше злочинів, ніж в інших населених пунктах громади. Це пов’язано з тим, що тут багато людей, які свого часу переїхали до нас із різних куточків України, – каже староста села Олександр Терещук, –  Окрім цього, саме із Липівки найшвидше доїхати до будь якої точки ОТГ. Це добре, що Ярослав немісцевий: до всіх буде ставитися однаково. А не не так, як частенько буває, – буцімто, мушу закрити на це очі, бо це мій кум, сват, чи просто знайомий. Наразі є лише одна проблема – не маємо комунального житла. Але, думаю, що вже найближчим часом ми це вирішимо і офіцер Марцуняк переїде до нас на постійне проживання».

 

У сільраді також запевнили, що на днях забезпечать Ярослава транспортом, якраз підшуковують авто.

 

 

«Ми надаємо повну підтримку молодому і перспективному колезі, – зазначає заступник начальника Миколаївського відділення поліції Володимир Петрівський. – Наші спеціалісти окреслили актуальні проблеми, які виникають в ОТГ та охарактеризували Ярославу людей, що проживають на її території, так би мовити, із групи ризику. Впевнений, що громада дуже швидко відчує переваги цієї програми, люди будуть почуватися безпечніше.»

 

Нагадаємо, “Поліцейський офіцер громади» – це проект  в рамках реформи Нацполіції. Його мета –  забезпечення кожної громади поліцейським, який буде там працювати і жити. Поліцейський офіцер звітуватиме про роботу не тільки перед своїм керівництвом, а й перед громадою.

 

60347667_684566338654875_2132815664669261824_n

Фото: Вікторія Флагман

Схожі новини