Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ярославом Дубневичем серйозно зайнялася Генеральна прокуратура
17 Жовтня, 15:51

Ярославом Дубневичем серйозно зайнялася Генеральна прокуратура

Сьогодні генпрокурор Руслан Рябошапка підписав подання на притягнення до відповідальності Ярослава Дубневича через розкрадання майна Укрзалізниці. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Нардепа підозрюють у заволодінні понад 93 млн грн Укрзалізниці.

Зокрема, під час досудового розслідування Національного антикорупційного бюро України зібрали достатньо доказів, аби повідомити йому про підозру. Зазначають, що, будучи народним депутатом України 8 скликання та на посаді голови Комітету ВРУ з питань транспорту, Дубневич був обізнаним про фінансовий стан ПАТ “Укрзалізниця” та його потреби при проведенні державних закупівель.

Нагадаємо, у травні цього року САП скерувала до Генпрокуратури чергове подання на нардепа Ярослава Дубневича щодо розкрадання майна “Укрзалізниці” впродовж 2015-2017 років. Розслідування показало, що Дубневич є організатором схеми привласнення 93,2 млн грн філії “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Укрзалізниця”. Гроші отримав при поставці товарів за завищеними цінами.

У березні цього року НАБУ притягнуло до відповідальності за причетність до цього злочину 7 осіб. А у вересні цього року Укрзалізниця передала до поліції інформацію про оборудки під час закупівлі та постачанні анкерів, здійснені ТОВ “Корпорація КРТ”.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини