Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ярославу Дубневичу сьогодні так і  не обрали запобіжний захід
01 Листопада, 18:19
logo-black

Ярославу Дубневичу сьогодні так і не обрали запобіжний захід

Сьогодні Вищий антикорупційний суд розглядав клопотання про обрання запобіжного заходу нардепу Ярославу Дубневичу. Прокурори САП наполягали, аби його взяли під варту з альтернативою внесення 93 млн грн застави.

На судове засідання прийшли колеги Дубневича з парламентської групи “За майбутнє”. Під письмове зобов’язання поручилися за нього. Це Ігор Палиця, Віктор Бондар, Тарас Батенко, Анатолій Урбанський, Петро Юрчишин, Віктор Балога, Антон Кіссе, Сергій Мінько та Ігор Колихаєв. 

«Ми готові гарантувати, що Ярослав Дубневич буде ходити на всі необхідні заходи, які організує прокуратура в ході цього розслідування, – сказав у суді Віктор Бондар. – Хочу наголосити, що за три роки, відколи порушили справу, Дубневича жодного разу не викликали. Коли ж настав політичний момент – ми не голосували за реформу судового устрою – його хочуть взяти під арешт». 

Проте вищий антикорупційний суд сьогодні так і не обрав запобіжний захід депутату Ярославу Дубневичу – засідання тривало з 13.00 до 18.15. Суддя оголосила перерву до завтра, до 11.30. Таке рішення аргументувала закінченням робочого дня.  

Нагадаємо, Дубневича підозрюють у заволодінні 93 мільйонів гривень при закупівлях “Укрзалізниці”. Правохоронці зібрали 7 томів доказів – стало відомо під час сьогоднішнього судового засідання. Його транслював “Центр протидії корупції”. 

31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила його арешт. Того ж дня Дубневичу вручили підозру.

  • 0
  • 2062
Схожі новини