Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Яворівчан закликають допомогти святому Миколаю
27 Листопада, 15:42
logo-black

Яворівчан закликають допомогти святому Миколаю

Софія Мінджоса

У Яворові вже шостий рік поспіль відбувається акція «Допоможи святому Миколаю. Подаруй дитині свято». Громадська організація «Молодь Яворівщини» збирає листи дітей з малозабезпечених сімей та роздає їх у церквах Яворова. У неділю, 1 грудня, кожен охочий зможе взяти лист і долучитися до акції.

«Ми збираємо листи у дитячих садках та школах частини Яворівського району. Повідомляємо про акцію вчителів та вихователів. Вони знають, які діти з малозабезпечених сімей, і вже самі кажуть їм писати листи. Переважно діти просять одяг, а іноді мобільні телефони. Якщо дитина з дуже бідної сім’ї, то ми звертаємося до спонсорів, які б могли купити гаджет, – каже LMN керівник ГО «Молодь Яворівщини» Ігор Грабовський. – Перед тим, як віддавати листи людям, ми їх переглядаємо. Якщо бажаний подарунок дуже дорогий, то пишемо зверху, що його можна придбати по-можливості».

Для того, щоб купити подарунок, у яворівчан буде близько двох тижнів. Впродовж 22-28 грудня «Молодь Яворівщини» організовуватиме виїзні свята в селах, де діти отримають свої подарунки.

«Цього року ми зібрали 180 листів. Усім людям, які візьмуть лист і долучаться до акції, ми подаруємо красиву іграшку на ялинку. Крім того, запросимо усіх на концерт до Дня святого Миколая», – каже Грабовський.

Упродовж 15-19 грудня в Народному домі у Яворові діятиме резиденція святого Миколая. У ці дні з 11.00 до 18.00 наймолодші яворівчани зможуть прийти до святого – розказати йому про омріяні подарунки та сфотографуватися.

  • 0
  • 730
Схожі новини