Яворівська РДА залишилася без керівника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Яворівська РДА залишилася без керівника
23 Квітня, 20:59

Яворівська РДА залишилася без керівника

Голова Яворівської районної державної адміністрації Ігор Самардак подав у відставку. Про це він повідомив 21 квітня о 21:23, одразу після того, як стали відомі дані екзит-полів про результати голосування на президентських виборах в Україні, передає Zaxid.net.

«Пане Президенте, прийміть заяву про відставку! Письмовий варіант надіслано!» – написав Ігор Самардак на своїй Facebook-сторінці ввечері 21 квітня.

Пояснив , що не має наміру працювати із новообраним президентом.

«Я просто не ототожнюю себе із Зеленським і не хочу працювати за його президентства. Тому одразу подав заяву про відставку Петрові Порошенку, який і призначив мене на цю посаду. Він сам вирішить, коли підписувати заяву», – сказав Ігор Самардак.

27-річного підприємця Ігоря Самардака призначили на посаду голови Яворівської РДА у вересні 2018 року. У 2015 році він балотувався у депутати Львівської обласної ради від «Блоку Петра Порошенка», але не пройшов. На виборах до Верховної Ради 2012 року балотувався від партії УДАР Віталія Кличка. Ігор Самардак є кінцевим бенефіціарним власником приватної установи «Науково-дослідний інститут судових експертиз та права» та власником ТзОВ «Макро – Інвест».

Нагадаємо, що 22 квітня про свою відставку повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Фото: Facebook

Відео