В Яворові чоловік з автомобіля стріляв у собак | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Яворові чоловік з автомобіля стріляв у собак
29 Червня, 14:16

В Яворові чоловік з автомобіля стріляв у собак

Вчора вночі, 28 червня, мешканці Яворова поскаржилися до поліції на чоловіка, який на автомобілі роз’їжджає вулицями міста та розстрілює собак. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала місцева жителька Ніна Хмелева.

«В нашому місті вночі сталася кричуща подія. Ми з чоловіком стали свідками, як чоловік стріляв по собаках. Одного точно поранив, бо стояв дикий стогін. На жаль, собаку ми не знайшли, мабуть, втік, а садиста затримали ми і небайдужі перехожі. Викликали поліцію, але вона їхала більше години. Звісно, стрілець, почувши про поліцію, відразу поїхав», – розповідає Ніна Хмелева.

Жінка зазначає, що правоохоронці довго не хотіли приймати заяву.

«По базі вони пробили чия машина. Почали переконувати, що то була пітарда. Одним словом, ми з боєм написали заяву. Чомусь впевнена, що цей випадок , як і багато подібних, ніхто розглядати не буде. Тому хочу звернутись до всіх – будьте обережні: серед нас живуть не тільки добрі люди. Садистів і маньяків теж вистачає. Сьогодні він цілить в собак, завтра, не дай Боже, ви йому не сподобаєтесь», – додає Ніна Хмелева.

Згодом яворівчани таки знайшли собаку, в якого стріляли вночі. У нього була поранена передня лапа.

Фото: Фейсбук

Відео