Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Єгипет вводить платні візи для туристів
05 Березня, 17:03

Єгипет вводить платні візи для туристів

З 1 червня 2020 року для туристичної поїздки в Єгипет необхідно буде оформити візу за 25 доларів. Таке рішення ухвалив прем’єр-міністр країни Мустафа Мадбулі, повідомив сайт Egypt Independent.

Туристи зможуть перебувати на території Єгипту до 90 днів одноразово, а віза матиме термін дії до п’яти років. Для оформлення візи необхідно буде скористатися електронним візовим порталом або послугами єгипетського консульства. За новими правилами, туристи матимуть багаторазове право в’їжджати в країну. При цьому максимальна кількість днів перебування під час одного в’їзду становитиме не більш як 90 днів, зазначає Zaxid.net.

Від 2014 року вартість стандартної туристичної візи в Єгипет становить 25 доларів США, багаторазової – 60 доларів. Повідомляється, що для туристів, які прилітатимуть влітку в Луксор і Асуан, надаватимуть знижку в розмірі 10 доларів.

Наразі візу для перебування на території цієї арабської країни можна оформити одразу після прибуття в аеропорту. Водночас, якщо турист прилітає до Шарм-ш-Шейха і не планує залишати Синайський півострів, то візу видають йому безкоштовно терміном на 15 днів.

Синайський півострів є частиною території Республіки Єгипет, проте він розташований в Західній Азії, а не в Африці, як основна територія країни. Півострів омивається Суецькою затокою на заході та затокою Акаба Червоного моря на сході. Тут розташовані кілька відомих цілорічних курортів, зокрема Шарм-ш-Шейх, Дагаб та Нувейба, а також один найдавніших християнських монастирів у світі.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини