Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Євро-2020 з футболу скасували через пандемію коронавірусу
17 Березня, 17:04

Євро-2020 з футболу скасували через пандемію коронавірусу

Європейська футбольна асоціація скасувала проведення у червні цього року чемпіонату Європи з футболу. Проведення турніру перенесли на літо 2021 року, пише bbc

17 березня відбулось позачергове засідання представників усіх національних футбольних федерацій Європи через відеозв’язок. У ньому брали участь представники 55 національних асоціацій.
Головне питання, яке обговорювали, – майбутнє проведення Євро-2020 та інших турнірів через спалах коронавірусу у Європі. УЄФА намагалась тримати у таємниці ухвалене під час відеоконференції рішення до остаточного схвалення виконкомом. Проте норвезька асоціація опублікувала домовленість.

Багато країн вже призупинили свої футбольні першості, а низка країн Європи, зокрема, Україна, Італія та Франція – запровадили повний карантин і заборону на пересування.

Раніше УЄФА вже відклала на невизначений термін проведення матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.
У багатьох країнах Європи цілі клуби пішли на карантин через виявлення коронавірусу у гравців чи тренерів.
Клуби навіть почали скасовувати тренування.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з футболу мав розпочатись 12 червня цього року, а завершитись 12 липня. Змагання мали відбутись одразу у 12 містах різних країн Європи: Амстердамі, Баку, Більбао, Бухаресті, Будапешті, Копенгагені, Дубліні, Глазго, Лондоні, Мюнхені, Римі та Санкт-Петербурзі. Збірна України з футболу мала грати у Амстердамі та Бухаресті. Зараз відомо, що Євро-2021 відбудеться 11 червня – 11 липня. Правда поки ще не відомо, чи ігри відбудуться у тих самих містах.
Також УЄФА ще не оголосила про те, що буде з квитками, купленими на Євро-2020.

ФОТО: Еспресо.

Схожі новини