Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Євробачення-2020»: стало відомо, хто поїде на пісенний конкурс від України (ВІДЕО)
23 Лютого, 11:47

«Євробачення-2020»: стало відомо, хто поїде на пісенний конкурс від України (ВІДЕО)

Вчора ввечері, під час фіналу нацвідбору на «Євробачення-2020», визначився учасник, який цьогоріч представить Україну на міжнародній музичній першості у Роттердамі. Переможцем став гурт GO-A, який від суддів та глядачів отримав найвищі бали. Від суддів музиканти заробили 6 балів, стільки ж і від глядачів, передає ТСН.

У фіналі нацвідбору гурт заспівав українськомовну пісню «Соловей».

Міжнародний музичний конкурс «Євробачення-2020» відбудеться у нідерландському місті Роттердам. Від початку планувалося, що містом, яке прийматиме змагання, буде Амстердам. Та, як пояснила мер міста, концертний зал Ziggo Dome, який планувалося використати для конкурсу, буде недоступний в заплановані дати.

Перший півфінал конкурсу відбудеться 12 травня, другий півфінал – 14 травня, а грандіозний фінал – 16 травня.

У жовтні конкурс отримав офіційне гасло. «Євробачення-2020» мине під девізом Open Up («Відкрийся»).

Цього року у головному пісенному конкурсі візьмуть участь представники 41 країни. На «Євробачення» повернуться учасники з Болгарії та України, які не брали участь 2019 року.

У грандфіналі за головний кубок боротимуться 26 учасників.

На початку грудня організатори показали, який виглядатиме сцена шоу. Розробником майданчика вчергове став німець Флоріан Відер, який виступає дизайнером сцени «Євробачення» вже шостий рік поспіль.

Шоу вестимуть відома ведуча та акторка Шанталь Янзен, співачка та дворазова учасниця «Євробачення» Едсілія Ромблі та співак і шоумен Ян Сміт.

Нещодавно у Роттердамі відбулося жеребкування між країнами-учасницями пісенного змагання. Україна представить свій номер у першому півфіналі, 12 травня. Разом з нашою країною також свої пісні виконають Росія, Білорусь, Литва, Румунія, Хорватія, Македонія, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Мальта, Ізраїль та Бельгія.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини