Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Їй не дають “солоденького”: Зеленський потролив Тимошенко
19 Листопада, 14:14

“Їй не дають “солоденького”: Зеленський потролив Тимошенко

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, що лідер Батьківщини Юлія Тимошенко пропонувала “Слузі Народу” список своїх людей на призначення. В обмін обіцяла, що протягом року голосуватиме  за всі закони разом з їхньою партією у Верховній Раді.

Про це президент написав сьогодні на своїй сторінці у фейсбуці.

“Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції», – пише. – Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди. Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького».

Зеленський пояснив такі дії Тимошенко.

“Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ”, – написав він.

Юлія Тимошенко одразу ж відповіла президенту на своїй сторінці у фейсбуці.

“Нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм… Ну ви в курсі… Словом, чекаємо Вас на корпоративах. Можна зі своїм піаніно”, – написала Тимошенко.

Фото: Українська правда

  • 0
  • 294
Схожі новини