Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юлія Каснаускас з Дроговижа перемогла у пісенному конкурсі
13 Травня, 12:43
logo-black

Юлія Каснаускас з Дроговижа перемогла у пісенному конкурсі

Вікторія Флагман

У Миколаєві відбувся гала-концерт районного молодіжного дитячо-юнацького фестивалю популярної української естрадної пісні «Перлина Дністра». З’їхалося понад 60 учасників із усього району. Гран-прі отримала 14-річна співачка із Дроговижа Юлія Каснаускас.

«Я досі не можу повірити, що нарешті стала володаркою такої почесної нагороди. Більше місяця готувалася до конкурсу, щодня по кілька годин на день. На другий план відійшло практично усе – друзі, дозвілля, інколи і навчання у школі, – розповіла LMN Юлія. – Цю перемогу сприймаю як старт до нових звершень, адже мрію професійно займатися вокалом у майбутньому».

«Юля надзвичайно талановита та працьовита дівчина, – розповідає LMN учителька музики Дроговизької ЗОШ Галина Павлів. – Вона не лише чудово співає, а й грає на фортепіано, добре навчається у школі та бере активну участь у соціальному та культурному житті Дроговижа».

Фестиваль «Перлина Дністра» започатковано понад 10 років тому.

«Нашим завданням є відшукати молоді таланти і дати їм можливість розвиватися та навчатися. І ми маємо чим пишатися, бо наші конкурсанти тепер гідно представляють Миколаївщину і здобувають найвищі нагороди у різноманітних Всеукраїнських та міжнародних конкурсах», – розповіла начальник відділу культури та туризму РДА Ірина Іваночко.

60336400_1023580977838116_4934036237548781568_n

Фото: Вікторія Флагман

Схожі новини