Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З 1 вересня у школах учні вивчатимуть фінансову грамотність
18 Серпня, 09:22

З 1 вересня у школах учні вивчатимуть фінансову грамотність

У новому навчальному році учні 10-х та 11-х класів вивчатимуть фінансову грамотність. Щоб краще освоїти предмет, МОН презентувало нові навчальні матеріали для школярів.

Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» створили цьогоріч. У підручнику повністю врахували зміни в фінансовій галузі за останні 5 років, повідомляє пресслужба МОН.

У підручнику вказано блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо.

«Підприємливість і фінансова грамотність – одна з компетенцій, якою мають володіти учні та випускники Нової української школи. Посібник має розвинути в учнів критичне та системне мислення у фінансових питаннях, уміння оцінювати ризики та приймати зважені рішення щодо фінансів. Ми впевнені, що нові підручники допоможуть молоді в реальному житті», – наголосив під час презентації заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Посібник складається з 5-ти розділів та 25-ти тем. З нього учні дізнаються про сучасну фінансову систему, фінансові установи та їхні послуги. За підсумками курсу школярі зможуть навчитись ефективно управляти власними фінансами та відповідально користуватись ними.

“Автори посібника впевнені, що читачами нових підручників стануть не лише учні середніх шкіл, а також їхні батьки та родичі, які зможуть знайти у посібнику корисну для себе інформацію”, – кажуть у МОН.

35bd81ca-8cfe-4ae2-8047-5d995fbc7f09_cx0_cy8_cw0_w1023_r1_s

Навчальний посібник та робочий зошит можна завантажити на сайті МОН. У розробці матеріалів взяли участь фахівці МОН, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Університету банківської справи та низка експертів.

 

Фото: МОН, vseprogroshi.com.ua

Схожі новини