Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З 1 жовтня до Болгарії і Словенії українців впускатимуть без самоізоляції
01 Жовтня, 20:55

З 1 жовтня до Болгарії і Словенії українців впускатимуть без самоізоляції

Із 1 жовтня уряди Болгарії й Словенії спростили умови в’їзду на свою територію для українців під час карантину і коронавірусу. Відтепер обов’язкову самоізоляцію, коли прибуваєте до цих країн, проходити не доведеться. Однак потрібен буде негативний  результат ПЛР-тесту на коронавірус. Про це повідомляють у посольствах України в Болгарії і Словенії, пише “Твоє місто”.

“Із 1 жовтня до 30 листопада 2020 року громадянам України дозволили в’їжджати до Болгарії за наявності довідки, що показує негативний результат тестування на Covid-19 методом ПЛР. Він має бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону”, – роз’яснюють у правилах.

У Словенію 1 жовтня українці можуть приїжджати без проходження самоізоляції. Їм також слід мати негативний тест на коронавірус, який зробили не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. Важливо те, що робити тест треба в установах чи організаціях у країнах ЄС, Шенгенської зони, Словенії, а також таких, які Інститут мікробіології та імунології Словенії і Національна лабораторія Словенії з охорони здоров’я визнали надійними, і вони є у переліку Національної лабораторії.

Додамо, Міністерство закордонних справ України презентувало інтерактивна карта, у якій вказано умови вїзду в ту чи іншу країну, чи пропускає країна українців тощо. Загалом Європейський Союз не відкрив кордони для українців, та потрапити туди можна окремим категоріям громадян.

Схожі новини