З 24 січня «ковідну тисячу» можна буде витратити на ліки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З 24 січня «ковідну тисячу» можна буде витратити на ліки
19 Січня, 14:34

З 24 січня «ковідну тисячу» можна буде витратити на ліки

Кабмін розширив дію програми «єПідтримка». Тепер «ковідну тисячу» можна буде витратити на медикаменти. Постанова діятиме з 24 січня. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Витратити свою тисячу за вакцинацію на ліки зможуть лише українці віком від 60 років.

«Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів єПідтримки», – розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Купити їх можна як безпосередньо в аптеці, так і замовити в Інтернеті. Тисячу дозволять витратити на будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, за рецептом лікаря, або ж без нього.

Додамо, за «ковідну тисячу» можна буде придбати лише лікарські засоби, які мають доведену ефективність. Натомість, наприклад, дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади за ці кошти українці придбати не зможуть.

Відео