З 5-ти років бореться за життя: Олесі Мазур з Красного потрібні кошти на лікування в ізраїльській клініці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З 5-ти років бореться за життя: Олесі Мазур з Красного потрібні кошти на лікування в ізраїльській клініці
17 Лютого, 17:33
logo-black

З 5-ти років бореться за життя: Олесі Мазур з Красного потрібні кошти на лікування в ізраїльській клініці

19-річній Олесі Мазур зі селища Красне потрібна молитовна та фінансова допомога. З 5-річного віку дівчина бореться за життя. У дитинстві їй почали відмовляти нирки і вона потрапила в лікарню. Майже 5 років була гемодіалізі. У 10-річному віці їй пересадили нирку.

«У березні 2011 року у мінській клініці у Білорусі донечці пересадили донорську нирку. Операція обійшлася у 35 тисяч доларів. На сьогодні ще маємо 57 тисяч гривень кредиту за операцію. А тут нова біда», – розповідає LMN мама Олесі Оксана Мазур.

Торік стан Олесі погіршився – лікарі виявили пухлину головного мозку. Столичні медики повідомили, що можуть зробити тільки біопсію. Надію на одужання дали ізраїльські лікарі із клініки Іхілов. Зараз Олеся перебуває там на лікуванні. Але для цього потрібні немалі гроші – 85 тис доларів.

«Вчора їй робили Ехо серця, КТ на голову. Вставили трубочку в вену для подальшого капання. Лікарі кажуть, що на нас очікує дуже довге лікування. Буде хімія. Також я не очікувала почути, що повністю будуть забирати імуносупресанти, які потрібні для роботи донорської нирки. Якщо їх заберуть, то нирка відразу піде на відторгнення. Крім хімії, Олесю ще чекає гемодіаліз. Це дуже страшно, бо я знаю, як вона тяжко його переносить, – додає Оксана Мазур. – Олеся того ще не знає. Але лікарі сказали, що мусять їй сказати, бо вона – повнолітня. Це так важко, коли бачиш і чуєш, як страждає твоя кровинка, а ти нічим не можеш їй допомогти. Надіюся, що нас Бог любить і Він Олесю спасе».

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти, можуть переказати гроші на рахунки:

Приватбанк – 5168 7554 5820 7921 – МАЗУР ОКСАНА СТЕПАНІВНА (МАМА)

Ощадбанк – 5167 8030 5276 7907 – МАЗУР ОКСАНА СТЕПАНІВНА (МАМА)

Монобанк – 4441 1144 4274 9063 – Мазур Олеся Олегівна

PayPal: [email protected] (з позначкою ДЛЯ ОЛЕСІ МАЗУР)

Фото: Фейсбук

Відео