З березня авто не зможуть заїжджати на територію Головного вокзалу Львова – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З березня авто не зможуть заїжджати на територію Головного вокзалу Львова
22 Лютого, 09:42

З березня авто не зможуть заїжджати на територію Головного вокзалу Львова

З 1 березня розпочнуть масштабну реконструкцію площі Двірцевої. Відтак, приватному транспорту не можна буде заїжджати на територію Головного залізничного вокзалу.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

 

 

«Для руху приватного автотранспорту закривається частина біля входу у вокзал, тобто довкола фонтану. Це робиться для того, щоб поміняти інженерні мережі. Хочу наголосити, що для автомобілів рух на площу припиниться. На першому етапі реконструкції зміни зачеплять лише користувачів машин. Автомобілі будуть доїжджати лише до кінця бульвару і за 50 метрів від входу у вокзал – розвертатися», – повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Громадський транспорт, тобто трамваї, автобуси, маршрутки будуть їздити так, як їздили. Автостанція буде працювати весь березень у штатному режимі.

Ремонтні роботи триватимуть два роки і коштуватимуть 185 млн грн.

Проект реконструкції передбачає збільшити інфраструктуру громадського транспорту, збільшити кількість зупинок, облаштувати громадський простір, модернізувати фонтан та створити підземний паркінг на понад 120 паркомісць. Та найголовніше – надати автостанції європейського вигляду.

 

 

Відео