Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З березня у Львові подорожчає паркування
20 Лютого, 16:06

З березня у Львові подорожчає паркування

Сьогодні, 20 лютого, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу про збільшення місць для паркування, а також встановили нові тарифи.

Згідно з прийнятою ухвалою, замість двох існуючих зон паркування у Львові створили п’ять. У першу зону паркування входить територія старого міста. Зараз тут працює два види паркінгів: відкриті (пл. Міцкевича та вул. Гавришкевича) та закриті (вул. Валова, вул. Театральна). На відкритих паркінгах вартість стоянки за годину зросте на 5 грн, тобто коштуватиме 20 грн. Натомість у закритих паркінгах вартість зросте з 20-ти грн до 30-ти.

Друга зона паркування займає близьку до центру зону (5-15 хв пішки) і тариф тут підняли з 5-ти грн до 15.

У третій зоні, яка охоплює більшість міської забудови до 1939 року, встановили тариф 10 грн.

Четверта зона паркування – це решта території міста. Там вартість паркування становитиме 5 грн.

П’ята зона паркування – це паркінги біля аеропорту «Львів» та головного залізничного вокзалу. Тут новий тариф становитиме 40 грн за годину.

Вартість паркування зросте і на майданчиках для туристичного транспорту – з 50 грн до 80 грн за годину. Мешканці центральної частини міста у вихідні, святкові дні та з 19:00 до 8:00 у будні дні надалі матимуть право на безкоштовне паркування. Окрім того, вони зможуть придбати абонементи на один місяць за 590 грн, на три місяці – за 800 грн або на півроку за 1400 грн.

Нові тарифи за паркування вступлять у дію з 1 березня.

Фото: Готель Едем.

Схожі новини