Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З чотирма полеглими Героями прощатимуться у Львові сьогодні
21 Жовтня, 09:47

З чотирма полеглими Героями прощатимуться у Львові сьогодні

Сьогодні, 20 жовтня, Львів попрощається з чотирма загиблими у боях з окупантами Героями – Дмитром Фіалкою, Михайлом Іваніківим, Романом Чабаном та Ігорем Марченком. Про це повідомили у Львівській міськраді.

«Об 11:00 розпочнеться Чин похорону Михайла Іваніківа, Романа Чабана та Ігоря Марченка, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

О 14:00 розпочнеться міська церемонія прощання з Дмитром Фіалкою. Поховають Героя на Янівському цвинтарі на єврейській дільниці за іудейською традицією. Родина просить не купувати штучних вінків та живих квітів, адже за їхньою традицією підходять лише сухоцвіти», – йдеться у повідомленні.

39-річний Дмитро Фіалка («Шип») народився і виріс у Львові. Навчався СЗШ №61. У 15 років переїхав до Ізраїлю, де завершив навчання та опанував професію футбольного тренера. Проходив військову службу у лавах Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ. У 2015 році повернувся до України. Працював тренером ФК «Львів». Із початком повномасштабного вторгнення вступив добровольцем до складу Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор». Займався відбором добровольців до лав новоствореного батальйону, був інструктором. Згодом отримав звання командира взводу. Зі слів побратимів, Дмитро Фіалка «був справжнім командиром і понад усе цінував життя бійців».

У Героя у Львові залишилася його бабуся, дружина та двоє дітей, в Ізраїлі – мама та молодший брат.

imgonline-com-ua-black-white-8oowqszv3jym

41-річний Михайло Іваніків уродженець села Болотня Львівської області.  Навчався у місцевій школі, згодом закінчив «Львівське вище професійне політехнічне училище», проходив військову службу у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Брав участь у Тимчасовій Місії ООН у Республіці Косово. У мирний час працював будівельником в Україні та за кордоном. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину і вступив до територіальної оборони.

Боровся із російськими окупантами у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Михайла Іваніківа залишилися дружина, двоє доньок, мама та двоє братів.

imgonline-com-ua-black-white-fcwpkvarxrudcsg

43-річний Роман Чабан – львів’янин. Навчався у СЗШ №49. Закінчив Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну, опісля продовжив навчання у НУ «Львівська політехніка». Проходив військову службу на території Одеської області.

Після завершення навчання працював у будівельній сфері, займався проєктуванням житлових та інших споруд. У вільний від роботи час продовжував активно займатися спортом. Із початком повномасштабного вторгнення росії добровільно став на захист Батьківщини. Боронив Україну у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Романа Чабана залишилися дружина, двоє дітей, сестра та мама.

imgonline-com-ua-black-white-5jmdtubqrzvkzvg

50-річний Ігор Марченко народився у Львові. Закінчив ліцей «Львівський», у 1989 році вступив на історичний факультет ЛНУ імені Івана Франка. У період з 1994 до 1996 років проходив військову службу у лавах Збройних Сил України в Одесі.

У мирний час впродовж кількох років працював учителем історії в одній з львівських шкіл. Згодом займався підприємницькою діяльністю. Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем пішов на війну. Протистояв російським окупантами у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Ігоря Марченка залишилися дружина, дві доньки, мама та сестра.

 

imgonline-com-ua-black-white-vlblvkjvgc4w8d5g

Мерія закликає долучитись до міських церемоній прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Схожі новини