З фотографією хворого Артура Садового шахраї збирають гроші | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З фотографією хворого Артура Садового шахраї збирають гроші
25 Січня, 17:12
logo-black

З фотографією хворого Артура Садового шахраї збирають гроші

Антоніна Скляренко

Мама 4-річного Артура Садового зі Львова, просить небайдужих допомогти у викритті шахраїв. Невідомі використовують світлину з її хворим сином та збирають гроші під церквами міста.

«Ніколи не думала, що чужим горем може хтось так підло користуватися.  Фото мого сина, де він після операції та весь в гіпсі, я сама виклала Інтернет. Збирала гроші, бо нам не вистачало на повторну операцію. Хлопчик мій народився дуже маленький з вагою 960 грам. Його виходжували кілька місяців. А потім виявилося, що у нього численні проблеми зі здоров’ям. Зробили операцію на серці, поставили діагноз ДЦП. Зараз йому 4 рочки і я дуже хочу поставити його на ноги. Після операцій побачила перші зрушення», – розповідає мати хлопчика Наталія Садова.

Фотографію з сином Наталії запримітила, подруга жінки. В неділю вона відвідувала храм Пресвятої Богородиці на Сихові.

«Наші діти разом в садок ходять в реабілітаційному центрі «Джерело». Каже знаю, що ви збирали гроші, але тепер під церквою зустріла циганок з світлинами твого малого. Нині вони під церквою стоять, завтра в маршрутки підуть, потім по інтернету кинуть фото моєї дитини. Люди, котрі не знають й справді думатимуть, що кошти підуть дитині, а я тих людей не знаю. Мені й справді потрібні гроші, бо збираю зараз на реабілітацію малому. Але на таке маю спеціальний дозвіл Владики, щоб люди в церкві помагали, з волонтерами працюю. Але тепер боюсь, що думатимуть, наче я з циганам за одне», – додає жінка.

Наталія Садова виховує троє дітей. Сама має інвалідність з дитинства, через черепно-мозгову травму, їй робили трепанацію голови. Повинна періодично проходити лікування, але через брак коштів, вже й забула, коли востаннє обстежувалась. Зараз, щоб якось зібрати на проживання та лікування сина, прибирає в офісних центрах. Але постійно бути зайнятою не має можливості, позаяк, хворий син Артур потребує постійного маминого догляду.

«Після операцій малий почав сидіти, повзає. Але дуже його болять пальчики на ногах, бо будучи постійно в тісному гіпсі, нігтики почали вростати в шкіру. Лікарі пропонували їх вирвати, бо обрізати не дасть толку. Дитина тільки чує про лікарів, плаче, бо боїться вже того. Має вісім операційних швів на ніжках, після двох операцій. Зараз мусимо йти на реабілітаційне лікування. На це треба майже 17 тисяч гривень. Для мене навіть такі гроші дуже великі. Бо всі запаси, які були витратили на лікування та догляд за малим», – каже Наталя.

Жінка буде вдячна за будь-яку допомогу для її сина.

Всім, хто може допомогти матеріально Артурчику Садовому можна переказати гроші за реквізитами Приватбанку – 5168 7573 2308 6399 (Наталя Садова).

Відео