З лютого вважався зниклим безвісти: на фронті загинув Герой з Дрогобицької громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З лютого вважався зниклим безвісти: на фронті загинув Герой з Дрогобицької громади
30 Грудня, 12:43

З лютого вважався зниклим безвісти: на фронті загинув Герой з Дрогобицької громади

На фронті загинув Захисник з Львівщини Микола Костирко. Як повідомили у Дрогобицькій міськраді, завтра відбудеться зустріч Героя.

“З 3 лютого воїн вважався зниклим безвісти. Лише тепер вдалось повернути тіло та провести процедуру ідентифікації. Відтак завтра, 31 грудня, домовину з тілом воїна привезуть до рідного міста для поховання”, – йдеться у повідомленні.

Прибуття траурного конвою з тілом захисника відбудеться завтра, 31 грудня. Зустріч на перехресті Героїв відбудеться об 11:30.
З перехрестя домовину з тілом воїна повезуть в церкву Успіння пресвятої Богородиці, що на вул. Володимира Великого, де проведуть парастас та чин похорону. Поховають воїна на кладовищі по вулиці Пилипа Орлика.
Відео