З львівського кінотеатру викрали рукавицю Таноса | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З львівського кінотеатру викрали рукавицю Таноса
06 Травня, 09:11

З львівського кінотеатру викрали рукавицю Таноса

Вчора о 15.47 із кінотеатру у ТРЦ “Кінг Крос Леополіс”, на вулиці Стрийській, чоловік з хлопчиком викрали рукавицю персонажу фільму “Месники” Таноса. Фотореквізит був виготовлений у США ще до початку прем’єри фільму і коштував чималих грошей. Адміністрація кінотеатру написала заяву у поліцію і  просить усіх допомогти розшукати викрадачів, щоб повернути реквізит. Про це повідомляє Форпост.

“Просимо допомогти знайти чоловіка з фото, який вчора виніс з кінотеатру в ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» не дешевий фотореквізит. Мабуть, дитина не помітила, що рукавиця Таноса в неї на руці. Швидше за все, мешкає в районі Рясне, тому просимо учасників спільноти з цього району придивитись уважно. За інформацію, яка допоможе притягти до відповідальності, кінотеатр віддячиться”, – кажуть у кінотеатрі.

Згідно із відеозаписами з камер спостереження, батько та син приїхали до ТРЦ на безкоштовному автобусі Рясне – «Кінг Крос Леополіс». У кінотеатрі вони не дивилися фільму, а лише скористались туалетом та відвідали фотозону. Після цього чоловік із хлопчиком сів на безкоштовний автобус у зворотньому напрямку.

Фото основне: Форпост

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 2259
Відео