Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«З лютого його розшукуємо»: псевдосвященника, який правив у храмах на Пустомитівщині, досі не покарали
30 Червня, 20:30
logo-black

«З лютого його розшукуємо»: псевдосвященника, який правив у храмах на Пустомитівщині, досі не покарали

Львівська Архиєпархія Української Греко-католицької церкви нагадує, що в області діє чоловік, який представляється священником на ім’я Давид. При цьому він досконало володіє богословською термінологією та обізнаний з персональними даними священників, архиєреїв та відомих вірян УГКЦ. Відомо, що він правив у храмах сіл Верхня Білка та Чорнушовичі на Пустомитівщині.

«Ще взимку ми помітили, що на одній з наших парафій править отець, якого немає у списку священників. Коли захотіли з ним зустрітися, він зник. Згодом дізналися, що він представлявся мандрівним отцем, серед парафіян та священнослужителів збирав церковну інформацію. Мало того, він налагодив цілу мережу інформаторів», – розповідає LMN отець Юстин Бойко з Львівської Архиєпархії УГКЦ.

В УГКЦ дізналися, що по-справжньому чоловіка звати Юрій Пайда. Він є випускником Харківського університету МВС, уродженцем Закарпаття.

«Ще з лютого його розшукуємо. Просимо, аби нам у цій справі допомогли правоохоронці. Бо ж цей чоловік вчинив злочин – відпускав Святі Таїнства, не маючи на це жодного права», – додає отець Юстин.

Фото: Фейсбук

Схожі новини