Як наголосили у ЛКП «Львівавтодор», світлофори працюватимуть в адаптивному режимі керування, підлаштовуючись під реальну ситуацію на дорозі, щоб забезпечити безпеку і комфорт для всіх учасників руху.
Важливо:
- щоб перейти дорогу, пішоходам потрібно натиснути кнопку для ввімкнення зеленого сигналу.
- для транспорту на вул. Стрийській дозвільний сигнал горітиме постійно, якщо немає пішоходів або автомобілів з другорядних напрямків.
«Раніше тут був нерегульований пішохідний перехід через шість смуг — місце концентрації ДТП. Завдяки світлофорному регулюванню рух стане безпечнішим і комфортнішим для всіх», — зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.
Загалом на сьогодні комунальне підприємство обслуговує 174 світлофорні об’єкти. Усі вони під’єднані до блоків безперебійного живлення і відповідно можуть працювати під час знеструмлень.