Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З наступного тижня у Львові почнуть працювати деякі дитсадки, – Бойко
16 Березня, 10:15

З наступного тижня у Львові почнуть працювати деякі дитсадки, – Бойко

З понеділка, 21 березня, у Львові мають запрацювати деякі заклади дошкільної освіти. Про це повідомив Євген Бойко, в.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міськради в прямому ефірі об’єднаного марафону новин.

«Ми від початку залучили приміщення дитячих садочків для розміщення вимушено переміщених осіб. Зараз, коли процеси вже налагоджені, ми можемо звільнити деякі приміщення і запустити роботу у форматі базових центрів дитячих садочків. До кінця тижня ми маємо закінчити цей аналіз і повідомити, які саме заклади запрацюють з понеділка», – сказав він.

Також він повідомив, що у Львові триває дистанційне навчання у всіх міських школах. До нього залучили понад 2 тисячі дітей, які втекли до Львова від бойових дій, 115 з них живуть в осередках для переселенців, які облаштували у закладах освіти, решта – у приватному секторі міста.

«Для того, щоб долучити свою вимушену переміщену дитину до дистанційного навчання у Львові, батькам треба звернутися до найближчої до їх теперішнього розміщення школи і там забезпечать таку можливість», – повідомив Євген Бойко.

Схожі новини