З наступного тижня учні 5-11 класів Львівщини повертаються до школи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З наступного тижня учні 5-11 класів Львівщини повертаються до школи
16 Листопада, 09:00

З наступного тижня учні 5-11 класів Львівщини повертаються до школи

Про завершення дистанційного навчання оголосили учора у Львівській облдержадміністрації. Вже з понеділка, 22 листопада, діти старших класів знову повернуться до школи.

“Сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про відновлення з 22 листопада відвідування закладів освіти здобувачами освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів за дотримання певних умов”, – розповіли у ЛОДА.

Навчання у закладах освіти відбуватиметься у звичному режимі, проте до роботи будуть допущені лише ті працівники, які мають щеплення від коронавірусу або можуть пред’явити негативний тест.

Додамо, педагоги належать до списку тих професій, які мусять пройти обов’язкову вакцинацію від коронавірусу.

 

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 – невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив тоді таке рішення очільник Міністерства здоров’я Віктор Ляшко.

8 листопада в Україні почали відсторонювати від роботи тих, хто не встиг цього зробити.

Відео