Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З операційними та реанімаційними ліжками: у Трускавці розгорнули польовий госпіталь
27 Березня, 14:57

З операційними та реанімаційними ліжками: у Трускавці розгорнули польовий госпіталь

У Трускавці розгорнули унікальний польовий шпиталь для лікування поранених військових та тимчасово переміщених осіб. Про це в Телеграмі написав голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

«Шпиталь розрахований на 50 ліжкомісць. В ньому знаходяться операційна, реанімаційні ліжка, відділення інтенсивної терапії, відділ рентген-діагностики, УЗД, клінічна лабораторія з банком крові, кисневий концентратор. Також він обладнаний системою фільтрації та очистки повітря», – написав Радуцький.

Заклад повністю автономний: працює без електропостачання на дизель-генераторі, має запаси медикаментів та витратних матеріалів на 1 рік роботи при повній загрузці. Завдяки під’єднанню до інтернет-мережі через StarLink лікарі можуть в режимі онлайн консультуватись з колегами з інших країн.

Доставляти до мобільного шпиталя будуть поранених військових, яким потрібне лікування та реабілітація, а також тимчасово переміщених осіб, які наразі мешкають у Трускавці та сусідніх населених пунктах.

Працюватимуть у мобільному шпиталі медики, що були вимушені виїхати до західних регіонів через війну. Виявили бажання працювати у шпиталі також медики з Канади та США. Наразі продовжують набирати штат шпиталю, поінформував Радуцький.

Схожі новини