Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З Польщі в Україну евакуювали 1150 українців (Відео)
20 Березня, 11:26

З Польщі в Україну евакуювали 1150 українців (Відео)

Евакуаційними поїздами «Інтерсіті+» сполучення Перемишль — Київ в Україну вже повернулось понад 1150 тисячі громадян. Про це повідомили Укрзалізниця та Держприкордонслужба, передає “Громадське”.

Перший такий поїзд прибув у пункт пропуску «Мостиська-залізнична станція» близько 04.00. Ним прибуло понад 750 українців та один іноземець, який має посвідку на проживання.

Після 07.00 у пункт пропуску прибув другий поїзд. Ним приїхало майже 400 українців і теж один іноземець. Згодом прибув і третій поїзд, у ньому були майже 400 українців та один іноземець.

До вагонів потягів піднялися прикордонники та представники санітарно-карантинного підрозділу. Усім пасажирам виміряли температуру. Кожен прибулий підписав добровільну згоду на проведення протиепідемічних та профілактичних заходів.

Зазначимо, державні органи зараз організовують спецрейси потягів, якими з-за кордону повертаються українці, а до своїх країн — іноземці. Вони були організовані спільними скоординованими зусиллями Мінінфраструктури, МЗС України та Укрзалізниці.

Схожі новини