Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З понеділка ще понад 30 садочків у Львові відновлять роботу
12 Травня, 13:13

З понеділка ще понад 30 садочків у Львові відновлять роботу

Із понеділка, 16 травня, на Львівщині відновлять роботу ще 33 заклади дошкільної освіти. Вони працюватимуть на тих же умовах, що попередні чергові садки. Про це повідомила завідувачка сектору оцінювання якості освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР Наталія Клочко, пише Твоє місто.

«До нас зверталися батьки з заявами та в усній формі стосовно того, що недостатньо місць у садках для дітей працюючих батьків. Так, із 16 травня ми першочергово беремо дітей тих батьків, які працюють і можуть надати для підтвердження відповідний документ», – пояснює вона.

За її словами, у групах буде по 12 дітей, аби в разі повітряної тривоги один дорослий міг допомогти двом діткам.

Зазначимо, загалом у Львові працюватиме вже 83 дошкільних установи зі 120. Для зарахування дитини до садка батькам потрібно буде звернутися у відповідний дошкільний заклад, подати довідки з місця праці, написати заяву на час воєнного стану про зарахування і заяву-згоду, де зазначити, що вони погоджуються з режимом і правилами роботи.

«Режим, який був такий, такий і є – згода на те, що дитина буде відвідувати укриття. У нас були об’їзди, ми дивилися укриття, і вони відповідають нормам. Там є вода, вбиральні, ліхтарики тощо», – додає вона.

Схожі новини