Серед українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося звільнити з російського полону, є п’ятеро жителів Львівської області. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Наразі деталі щодо звільнених військових не розголошують. Інформацію обіцяють повідомити згодом.
Нагадаємо, сьогодні з російського полону повернулись 160 військових. Всі вони були в полоні з 2022 року. Воїни боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.