Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З російського полону звільнили ще шістьох українців
29 Вересня, 15:57

З російського полону звільнили ще шістьох українців

Україна звільнила з російського полону ще шістьох українців, серед яких захисники Маріуполя. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

«Відбувся черговий обмін полоненими. Ми повернули шістьох наших людей — чотирьох морпіхів і двох цивільних. Офіцери — Олексій Булахов і Микола Костенко. Солдати — Людмила Герасименко та Іван Земляной. Цивільні — Вікторія Андруша та Яна Майборода», — повідомив Єрмак.

Він розповів, що Вікторію Андрушу 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її відвезли до росії, де утримували в Курському СІЗО.

Майборода опинилася в полоні через те, що в її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

Військові ж брали участь у боях за Маріуполь.

Єрмак додав, що лише цього місяця Україна повернула з полону 235 людей.

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини